קרמים לשיזוף – Devoted Creations

The Authority in Tanning
חברת Devoted Creations מחויבת לייצר ולספק למכוני היופי קרמים איכותיים לשיזוף עצמי, שמכילים עזרה גם בשמירת וטיפוח העור! זאת במטרה אחת ועיקרית של השגת שיזוף בריא ותוסס תוך התחדשות ושמירה על העור שלך, שיראה צעיר מתמיד.

הקרמים המעוצבים של Devoted Creations זכו בלא מעט פרסים בתחום איכות המוצר, בכך שמוצרים אלו עונים בדיוק על הצרכים שלך! בחרו את הריח האהוב עליכם ואת רמת השיזוף הרצויה מתוך מבחר הקרמים השונים והמפנקים שלנו… כל קרם שיזוף של Devoted Creations מכיל גם את נוסחת הפלא Strivitanיש פה פריצת דרך בטיפול אנטי-אייג'ינג, ישנם הטוענים שזה טוב יותר מ"בוטוקס"!

page3-inner1

החומר הפעיל Strivitan נקרא "palmitoyl pentapeptide" חומר זה פותח במקור לרפוי פצעים בגוף. בדיקות רפואיות אחרונות על התרכובת המדהימה הזאת, הוכיחו כי ביכולתה לשפר באופן דרמטי את איכות העור והחלקתו. בנוסף לצמצום היקף הקמטים ע"י הקטנת עומקם, וזאת תוך הגדלת הקולגן ואלסטין. זה נראה יותר אפקטיבי מרטינול או ויטמין C בהפחתת קמטוטים וקמטים בעור, הקשורים לגיל.
חדוות הנאה עיקרית של חברת Devoted Creations מוקדשת לאיכות משחות שיזוף שלה. תוכלו ליהנות ממוצרי טיפוח העור בעלי ריחות נפלאים ומשכרים. החל מניחוח אפרסק ומישמש וכלה בריחות של קרם ברולה. את/ה בקלות יכול/ה לדמיין את עצמך בגן עדן טרופי עם הריחות המפוארים שלנו, ריחות עשירים ומוצרי עור בריאים שיטריפו את כל חושיך…

Devoted Creations

page3-inner2 page3-inner3 page3-inner4 page3-inner5


page3-bottom1page3-bottom2page3-bottom3page3-bottom5