אודות "ניחוח של טבע"

חברת "ניחוח של הטבע" גאה להציג סדרת מוצרי גוף טבעיים לטיפוח הגוף והפנים, הסדרה עשירה בחומרים מזינים, טבעיים וטהורים ביותר המשיבים לעור את חיוניותו, משפרים את מרקמו ואת מראהו ומעניקים הרגשה נעימה, רגועה ואנרגטית. מוצרי הטיפוח מכילים מינרלים מרגיעים ועשירים בחומרים מזינים, תמציות צמחים ושמנים עשירים בויטמינים. הסדרה משלבת מרקמים מענגים וניחוחות מעוררי חושים.

הרצון המתגבר של נשים וגברים כאחד, להרגיש נקיים ומטופחים עורר בנו "ניחוח של טבע" את הצורך לפתח ולייצר מוצרים על בסיס טבעי אשר מיועדים לגרום לכם תחושה נהדרת בזמן השימוש במוצרים ולאחריה. המוצרים שלנו מיוצרים באיכות גבוהה ביותר בשימוש של תמציות פרחים, חמאת שיאה ושמנים אתריים מהמשובחים בעולם "איכות ללא פשרות", תוך הקפדה על נוסחאות מיוחדות אשר מתאימות לכל סוגי העור.

חומרי הגלם בהם אנו משתמשים הפכו לנחלת כלל תעשיות הטיפוח והיופי המובילות בתחומן לאחר שעברו בדיקות ומחקרים מקיפים התגלו כמרכיבים טובים ויעילים. ההבדל בין המוצרים שלנו לבין מרבית המוצרים הקיימים בשוק נמצא באיכות חומרי הגלם, בריכוזם, סוגם, אחוזי הבישום וההצלחה להפוך את המרקם לעדין, נעים וריחני.

"ניחוח של טבע" מייצרת קו שלם של מוצרי ספא המבוססים על מינרלים, שמנים צמחיים ושמנים ארומטיים, וזאת כחלק מהמגמה העולמית של חזרה למוצרים טבעיים. בין המוצרים: חמאות גוף, חמאות שיאה, פילינג פנים, קרם ידיים, סרום לגוף, נרות לעיסוי,בושם שמן, סורבה לגוף, סרום פנים, מלחי אמבט, קצף אמבט, ג'ל רחצה, סבוני פילינג, קרמים לגבר, שמנים לגוף בריחות חושניים ומעוררים.
מוצרי "ניחוח של טבע" הינם ברישיון משרד הבריאות

cat3-page1-img1cat3-page1-bottom1cat3-page1-bottom2cat3-page1-bottom3